פדיון נפש דרך בית חב"ד לראש השנה

מה תקראו כאן

לכל אחד מאיתנו יש קשיים שמונעים מאיתנו להשיג את המטרות שאותן הצבנו לעצמנו. פדיון נפש הוא תהליך שבמסגרתו כל יהודי כותב לרבי בצורה גלויה ואמיתית. בכתיבה היהודי חייב לפרט את ענייניו הפרטיים ואת הדברים שמפריעים לו להתקדם. תפקידו של הרבי הינו לעורר רחמים אצל הקדוש ברוך הוא, כך שהוא ישפוט אותו לכף זכות. בזכות פדיון נפש יהיה ניתן לשנות את גזר הדין לטובה או למנוע מציאות שבה החששות ישתקו אתכם. כמובן שניתן לבקש גם ברכות לאנשים מסוימים במסגרת תהליך פדיון הנפש. כל אחד יכול לבקש להשיג את מה שהוא מעוניין להשיג על ידי ברכה אמיתית וכנה. כולנו יודעים כי ברגע שפותחים את שערי שמיים יהיה ניתן להשיג מטרות שנראות כרגע לא מציאותיות. כל זה קורה מבלי שתצטרכו להגיע אל הרבי באופן פיזי!

למה דווקא בראש השנה?

ראש השנה הוא החג שמציין את תחילתה של השנה על פי היהדות. מה שאומר שיש לכם הזדמנות לשכוח את הדברים שהקשו עליכם או מנעו מכם להתקדם בשנה החולפת. עבור אנשים רבים ראש השנה זוהי התקופה שבה הם מתחילים דברים חדשים והתחלות חדשות. נהוג לכתוב מכתב פדיון נפש לראש השנה על מנת להסיר את הדברים שמקשים עליכם. מי שישתף בדברים שמקשים עליו ירגיש תחושת הקלה אמיתית עם תחילת השנה החדשה. פתאום תראו כי תקרת הזכוכית שמנעה מכם להתקדם נעלמת כלא הייתה. תוכלו להביא את עצמכם בדיוק למציאות שאותה קיוויתם או איחלתם לעצמכם להשיג. 

איך כותבים מכתב פדיון נפש?

כל אחד יכול לבחור את הנוסח שבשבילו יהיה הנוסח המתאים ביותר. בסוף מדובר על מכתב שבו כל יהודי אמור לשתף בדברים האישיים והחשובים ביותר בחייו. אך ישנו נוסח מקובל שיקל עליכם את כתיבת המכתב בדיוק לפי כל הסטנדרטים הקיימים. את המכתב נהוג לפתוח במשפט: "נא לעורר רחמים רבים עבור נר"נ ח"י" לאחר מכן כותבים את השם המלא ואת שם האמא. כך יהיה אפשר לדאוג כי הבקשה של הרבי תכוון בדיוק לאדם שביקש את הבקשה. חשוב לפרט את תוכן הבקשה בצורה ברורה שיהיה ניתן לגרום לברכה להיות מכוונת וחד משמעית.

מדוע לבצע פדיון נפש דרך בית חב"ד?

לא חסרות סיבות שישכנעו אתכם לבצע פדיון נפש דרך בית חב"ד. באמצעות בית חב"ד ניתן יהיה לבצע פדיון נפש מכל מקום בעולם, מבלי שתדרשו להגיע באופן פיזי. את המכתב עם ההסבר המפורט יהיה ניתן לשלוח בצורה מקוונת, גם ליהודים שגרים מעבר לים. הדרך הזאת היא דרך שתימנע מכם להישען על תירוצים שלא באמת מתיישבים עם המציאות. חלק נכבד מהאנשים מספרים כי זה שהם לא יכולים לבצע פדיון נפש באופן פיזי מקשה עליהם. על ידי פדיון נפש דרך בית חב"ד ניתן יהיה להסיר את התירוץ הזה מהפרק.

מתי עושים פדיון נפש בראש השנה?

אל תחכו לדקה ה-90 כדי לעשות פדיון נפש דרך בית חב"ד בראש השנה. תזכרו לעשות זאת מראש כך תוכלו להגיע לחג אחרי שכבר ביקשתם את הבקשה. בראש השנה כמו במועדים חשובים אחרים בלוח השנה ישנו ביקוש אדיר לפדיון נפש. בזכות האופציה לשלוח את הבקשה בצורה מקוונת המון יהודים מכל העולם עושים זאת. תדאגו כי הבקשה שלכם תגיע לבית חב"ד מוקדם ככל האפשר עוד לפני החג. את הבקשה לפדיון נפש עושים כאשר משהו יושב עליכם בצורה שלא נותנת לכם מרגוע. הביאו את עצמכם למצב שבו תוכלו להתחיל את השנה הקרובה ברגל ימין.   

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
יהדות

טליתות צמר רחלים

הטליתות הם מתשמישי הקדושה שכל יהודי מחויב להחזיק בהם. ההתעטפות בטלית מתבצעת בכל מיני נקודות זמן שונות על פי ההלכה. כיום בכל חנות תשמישי קדושה

לכתבה המלאה >>
דילוג לתוכן