מטאברס והכלכלה הדיגיטלית – הדבר הבא?

מה תקראו כאן

הפתגם הישן אומר "הזמן טס כשנהנים". נדמה שרק לפני כמה שנים בודדות, היינו צריכים לנתק את הטלפון כדי להתחבר לאינטרנט. אז השנים עברו, הטכנולוגיה עברה כמה מאות דורות ואפילו האינטרנט השיל מעצמו שכבה נוספת בדרך לגלגול החיים הבא שלו. בקיץ האחרון השיק מארק צוקרברג, מנכ"ל ומייסד הענקית פייסבוק, את מה שלטענתו יעצב את חיינו- המטאברס. 

היקום הווירטואלי בדרך אלינו

האינטרנט לא מפסיק להמציא את עצמו מחדש, והפעם נראה שהוא הגזים. המטאברס, החזון העתידי של צוקרברג ושותפיו, חוזה יקום וירטואלי תלת ממדי שיהפוך להיות הממד העיקרי בו יתקיימו חיינו: שם בני האדם יעבדו, יפגשו את קרוביהם, ישחקו, יקנו מוצרים ואפילו ייהנו מהופעות וירטואליות של האומנים האהובים עליהם. אין סיבה לצרוך תוכן מהאינטרנט, אם התוכן הוא- אתה. מדובר במהפכה חסרת תקדים כמובן שנשמעת כמו מדע בדיוני, אך היא הולידה את הכלכלה החדשה- הכלכלה הדיגיטלית.

מהי כלכלה דיגיטלית?

כיום אין אחד שלא שמע את המונח ביטקוין, קריפטו או מטבעות וירטואליים. נושא שעדיין לא ברורים גבולותיו החוקתיים, הפך לפופולרי יותר ויותר, בעיקר בקרב אנשים המשוכנעים שהכלכלה הדיגיטלית בדרך להחליף את הכלכלה המוכרת לנו כיום. בעידן בו תחום השיווק הפך כולו לשיווק דיגיטלי, הכוח נמצא אצל מי שמחזיק בנתוני הצריכה בעולם ומי שמחזיק בNFT ומבין את כוחה של טכנולוגיית בלוקצ'יין למשל, הוא בעל המאה של המאה הנוכחית. נראה שהעולם הולך בכיוון אחד, והוא לתוך העולם הווירטואלי.

לעוד תכנים שווים>>amazing.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
המגזין

תחזוקה של ספות עור

ספות עור הן פריט יוקרה שיכול להוסיף הרבה מאוד אלגנטיות לכל חלל. עם זאת, ספות עור דורשות תחזוקה נכונה כדי להישאר במצב טוב. אם אתם

לכתבה המלאה >>
דילוג לתוכן