שוק ההון – רעננו את תיק ההשקעות שלכם עם ציורים מקוריים

מה תקראו כאן

הגיע הזמן לרענן את תיק ההשקעות שלכם! תיק השקעות מלא במסמכים עם המון מידע, למה לא לקשט אותו מעט עם ציורים מקוריים? במאמר הבא נסביר איך לעשות זאת נכון.

תיק ההשקעות משעמם מטבעו במובן הויזואלי – לרוב יהיה מלא במסמכים ותיעודים משמימים למדי, הם אמנם חשובים, אך כמו כל דבר אחר, נרצה שגם תיק ההשקעות שלנו יהיה נעים ויפה למראה.

איך אוכל לרענן את תיק ההשקעות שלי?

ראשית, עלינו ליצור סדר בתיק ההשקעות שלנו – נסו לשמור עליו אסתטי ככל הניתן, נקו את הקלסר שבו הכנסתם את תיעודי ההשקעות שלכם, נסו לבחור בקלסר צבעוני שיהיה נעים למראה בצבע קצת יותר מרענן מהצבע השחור לדוגמא.

ציורים מקוריים בתיק ההשקעות

למרות שרבים לא חשבו על כך מעולם – גם לתיק ההשקעות שלכם תוכלו להכניס ציורים מקוריים שירעננו את התיק בצבעוניות ומקוריות יוצאת דופן.

אמנם שוק ההון ותיק ההשקעות הם מושגים שלרובנו נשמעים רחוקים מיצירתיות וצבעוניות, אבל גם לשם נוכל להוסיף נופך יצירתי שישנה לחלוטין את האווירה של תיק ההשקעות שלכם.

לסיכום, אין סיבה שנשאיר את תיק ההשקעות שלנו משעמם וחסר חיות – הכניסו ציורים מקוריים לתיק ההשקעות ותיהנו להסתכל עליו בכל רגע.

שמעתם על ג'סטין?

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
עסקים

המדריך השלם לגיוס עובדים

גיוס עובדים הוא אחד התהליכים החשובים והמורכבים ביותר בניהול משאבי אנוש. הצלחת הארגון תלויה במידה רבה ביכולת לגייס ולשלב עובדים איכותיים ומתאימים לתפקיד. גיוס עובדים

לכתבה המלאה >>
דילוג לתוכן