ספריית בגדים – דור ה-Z מגדיר את עולם האופנה מחדש

מה תקראו כאן

נדמה שהעולם לא מפסיק להפתיע את עצמו. ברגע שאנחנו אומרים לעצמנו שכבר ראינו הכול, מגיע טרנד חדשני שטורף את הקלפים. דור ה-Z חשוף ללא מעט ביקורת במגוון נושאים. אבל הוא יישאר כאן אחרינו, ונראה שהוא מבין דבר או שניים בנושאים רבים, אחד מהם הוא באיכות הסביבה. השני הוא אופנה, וכעת הוא משלב ביניהם. 

ספריית בגדים

משבר הקורונה הכה ללא רחם בעולם כולו, בפן הבריאותי והכלכלי גם יחד. המצב הפיננסי של רבים בעולם הביא אותם למגמת חיסכון, ועסקים רבים נאלצו למצוא פתרונות למצבם. בהולנד החל סטארט אפ של ממש, ובאמסטרדם נפתח מרחב חדש, שמאמץ את הקונספט הקלאסי של ספרייה, רק של בגדים. חברי המועדון משלמים דמי חבר חודשיים של בין 25-50 יורו, ונהנים מהיכולת להשאיל מגוון רחב של בגדים, החל מבגדי בייסיק קלאסיים ועד בגדי מעצבים יוקרתיים. המנויים צוברים נקודות המשמשות לקרדיטים בספרייה המאפשרות להם להשאיל בגדים, ובכך לחסוך לעצמם סכומי כסף רבים ועל הדרך לשמור על הסביבה. 

דור ה-Z חכם יותר ממה שחשבתם

יש לנו הרבה ביקורת כלפי הדור הצעיר, חלקה מוצדקת וחלקה מכורח הטבע שתמיד באים בטענות לצעירים. הם נולדו לזרועות הרשתות החברתיות, ולכן אחריות חברתית ומודעות לסביבה הם בדמם. הם דואגים לרעיונות יצירתיים במגוון תחומים ומקדמים בעצמם יוזמות חברתיות רבות המיטיבות עם הסביבה, כמו טבעונות ומציאת פתרונות למשבר האקלים ולאנרגיה מתחדשת, גם פתרונות בתחום האופנה כמו ספריות הבגדים.

אל תפספסו>>peak.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
דילוג לתוכן