מייקאובר לקראת הקיץ – בגדי ים ובגדי ספורט של המאה ה-21

הקיץ מגיע בצעדי ענק ותמיד מביא אתו הכנות קדחתניות. בין הקנייה של ציוד הים שאתם צריכים, הביקורים התכופים בחדר הכושר וניקוי הפילטרים של המזגן, אסור לשכוח את החשוב מכל- בגד הים האופנתי השווה החדש שלכם מחכה לכם בחנות. נבדוק מה הבגדים הכי נכונים לכם לעונה הלוהטת, בגדי ספורט ובגדי ים גם יחד.

הביקיני- מלך הקיץ

בכל שנה מחדש נשים רבות מתחבטות בשאלה הגורלית- ביקיני או בגד ים שלם? מציאת בגדי ים לעונה שלמה היא משימה לא פשוטה, וגם השנה הביקיני צפוי לגרוף את כל הקופה, כאשר העונה נראה שהמינימליזם השתלט גם על הז'אנר של בגדי הים. החלק התחתון הפופולרי ביותר של בגד הים שניתן למצוא בחנויות היום הוא בגזרה גבוהה, מעין מחווה אותנטית ועכשווית לשנות ה-60 העליזות, שמעניקות ללוק הכולל סטייל שאי אפשר להתעלם ממנו.

הטייטסים- הסחורה החמה ביותר

המקום אותו תופס עולם הספורט בחיינו רק הולך וגדל. מותגי אופנת ספורט מיוחדים פרצו לחיינו בסערה ונראה שכל אחת רוצה להתחדש בטייטס מעוצב ונוח לכל פעילויות הספורט, מהכנה למרתון ועד יוגה ופילאטיס. טרנד ויראלי ביותר שעשה קאמבק משנות ה-80 הוא הבייקר שורטס, טייטס פונקציונלי ששימש בזמנו למכנס רכיבה אך כיום, בשל נוחיותו ומגוון הצבעים בהם ניתן למצוא אותו, הפך אותו לאחד מבגדי הספורט המבוקשים ביותר בעולם.

אתם חייבים לקרוא את זה>>prize.org.il

מה תקראו כאן

הירשמו לניוזלטר שלנו