מה עדיף לעור – שרשראות זהב או שרשראות כסף?

מה תקראו כאן

אם מוציאים מהמשוואה את טעמנו האישי, רבים נתקלים בשאלה איזה סוג תכשיט עדיף מבחינת מגע עם העור – תכשיטי כסף או תכשיטי זהב. במאמר הבא נסביר האם קיים הבדל בין השניים ומה בעצם עדיף לנו.

תכשיטים הם לא רק עניין של טעם אישי – רבים מאיתנו סובלים מרגישות עור בכל הנוגע למגע עם תכשיטים, הרגישות יכולה להופיע בצורת פריחה או גירוד. כעת נשאלת השאלה, מה עדיף לעור – שרשראות כסף או שרשראות זהב?

ההבדל בין שרשראות כסף לשרשראות זהב

מבחינת ההבדל בין שרשראות כסף לשרשראות זהב – כמובן שקיים הבדל מבחינת האיכות, שכן זהב הוא חומר עמיד מאוד, במיוחד אם מדובר בזהב טהור.
מלבד זאת, ההתאמה לגוון העור מחזיקה בהבדל נוסף – תכשיטי זהב יתאימו יותר למי מאיתנו שגוון עורו חם יותר, ותכשיטי כסף יתאימו יותר למי מאיתנו שגוון עורו קריר יותר. 

מה עדיף לעור?

למעשה, כל עוד מדובר בשרשרת איכותית – אין הבדל משמעותי בכל הנוגע להבדל שבין שרשרת זהב לשרשרת כסף, כשהיא באה במגע עם העור. במידה ומדובר בכסף/זהב אמיתי, הסיכוי שתגלו רגישות כלפי החומר די נמוכה.
אולם, אנשים רבים סובלים מרגישות ספציפית כלפי זהב/כסף, ועל כן יהיה עליהם להימנע מכך.

לא כדאי לכם לפספס>>u-v.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
דילוג לתוכן