כיצד מערכות אינטראקטיביות משפיעות על בריאות הילד

מה תקראו כאן

אם בעבר צעצועים לילדים הסתכמו בחרבות פלסטיק ובובות ברבי, הרי שהיום המבחר גדול בהרבה – מה גם שהורים רבים בוחרים לרכוש לילדיהם צעצועים ומערכות אינטראקטיביות. כעת אנו שואלים, איך זה משפיע על בריאותם של הילדים.

מערכות אינטראקטיביות הן כבר לא דבר זר בעולמנו, כיום קיימים צעצועים משוכללים למדי – ביניהם מקלדת ושלט גיימרים המיועדים לתינוקות בני חצי שנה.

כיצד הן משפיעות על התפתחות הילד?

ובכן, באופן טבעי הצעצועים הללו מושכים את הילדים של היום יותר מאשר הצעצועים הישנים המקובלים – הם רוטטים ומאירים באורות צבעוניים, ומהווים גירוי של ממש עבור ילדים בגיל הרך.

האם הן משפיעות לטובה על התפתחות ובריאות הילד? התשובה לכך אינה חד משמעית.

האם מערכות אינטראקטיביות מאיצות התפתחות?

כפי שציינו קודם, המערכות האינטראקטיביות אכן מושכות את הילדים יותר, וכן – אפשר לומר שהן עובדות על גירוי חיצוני שמשפיע רבות על הילד, כל מערכת ומטרתה שלה.

צריך להבין עיקרון חשוב – המערכות האינטראקטיביות הללו מהוות גירוי חזק עבור ילדים, אם הם יחשפו אליהן בגיל מוקדם – בגיל מאוחר יותר הם יצטרכו גירוי חזק אף יותר.

 

לסיכום, המשחקים האינטראקטיביים טרם החליפו לחלוטין את הצעצועים המקובלים, אך תמיד כדאי לחשוף את ילדינו בגיל מוקדם לצעצועים שיכולים לפתח אותם עוד.

קראו עוד>>brands.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
דילוג לתוכן