כיסוי מזרן לפשפשי מיטה – טוב או לא?

מה תקראו כאן

כיסויי מזרן אמורים לעצור את הפשפשים. מניעת פשפש המיטה הפכה לעסק גדול, והאמת היא שזה די הגיוני אם חושבים על זה (מי היה רוצה להיעקץ בשנתו?).
חיפוש מהיר בגוגל יגלה יותר מ-80 מיליון תוצאות כשאתה מחפש כיסויי מזרון נגד פשפשי מיטה. למה זה כה מטריד את מרבית האוכלוסייה שנעקצת ולא יודעת ממה? כיוון ש-פשפשי המיטה יכולים לחיות בכל מקום שהם רוצים לחיות – מזרונים, כיסאות, שטיחים, סדקים בקיר וכו'.. 

פשפשים אפילו לא מגיבים לתרסיסי פשפש – הם למעשה צוחקים כשאתה מרסס אותם! פשפש המיטה אינו נפגע שמרססים אותו כמו רוב המזיקים האחרים. טוב נו, אני לא יודע אם צוחקים אבל פשוט פתחו תנגודת – מה שאומר שריסוס נגד פשפשים – לא עוזר. 

 

מה הסוד של פשפש המיטה?

פשפשי המיטה יכולים לחיות ולהיות בכל מקום. דבר אחד שיכול לעזור לך במידה והפשפשים נמצאים בתוך המזרון שלך ויוצאים מידי לילה לעקוץ הוא לכסות את המזרן בכיסוי נגד פשפשי מיטה (כזה שעוטף 360 מעלות ולא מכסה רק את החלק העליון של המזרון (כמו כיסוי נגד פיפי וכו'). 

 

האם כיסוי מזרן נגד פשפשים יפתור את הבעיה?

כיסויי מזרונים נגד פשפשי המיטה אמורים לעצור אותם בדרכם אליכם (ממש פיזית לעצור אותם).במידה והפשפשים כבר נמצאים בביתכם רובם הגדול יחיה במזרון ובבסיס המיטה. כיסוי המזרון ימנע את המשך שגשוגם (ויהרוג אותם תוך 8-12 חודשים ללא מנת דם נוספת). כן תצטרכו לבצע הדברת פשפש המיטה בבסיס המיטה ובסביבת חדר השינה בלי קשר למזרון. אם אין לכם עדיין פשפשי מיטה שקלו לרכוש כיסוי כזה כדי להגן מראש על המזרון כי ייתכן בסבירות לא נמוכה שיום יבוא ופשפשי המיטה יגיעו גם אליכם.

 

כמה זמן פשפשים יכולים לחיות בתוך כיסוי מזרון?

הפשפשים יכולים לחיות בלי מנת דם בין 8-12 חודשים. 

פשפשים הם יצורים עמידים מאוד שיכולים לחיות עד שנה מבלי לאכול את דם בן האדם (ובעיקר להנות מהחלבונים שבו). לפשפשים אין קנים או מושבות כמו נמלים או דבורים, כך שפשפשים יכולים לעבור שבועות וחודשים מבלי לאכול ארוחה נוספת. 

 

כיצד אוכל להגן על המיטה שלי מפני פשפשי המיטה?

פשפשי המיטה אוהבים לחיות בתוך המזרון שלך, אז שימוש בכיסוי מזרן של פשפש המיטה הוא הדרך הטובה ביותר למנוע מפשפשי המיטה לתקוף את המיטה שלך. 

איזה סוג של כיסוי מזרון הכי מתאים לפשפשים? חיוני להשתמש בכיסוי מזרן עמיד בפני פשפשים בכל צידי המיטה: בתוך המזרן והקפיצים ובפינות. 360 מעלות.

 

האם פשפשים יכולים לטפס על כיסויי המזרן של פשפשי המיטה?

כן במידה והם יצאו ממקום שהוא לא המזרון. במידה והבעיה היא בראשיתה פשפשים יתבוססו גם בבסיס המיטה (ובגב המיטה במידה ויש למיטה שלכם גב). במידה והתופעה נמשכת כבר מספר חודשים רוב הסיכויים שהפשפשים יחיו גם בתוך הקירות, השידות ליד המיטה, התמונות, ארון הבגדים, השידות ליד המיטה ועוד. 

 

האם פשפש המיטה יכול לעבור דרך כיסוי המזרן?

לא. 

אבל שימו לב שאתם קונים כיסוי שעוטף 360 מעלות את המזרון ולא מכסה רק את החלק העליון של המשרון. 

האם כיסוי המזרן יעצור פשפשים?

לא. כיסוי מזרן נגד פשפש המיטה לא ימנע מפשפשי המיטה להתבסס ולשגשג ליד המיטה שלך. אבל זו דרך מצוינת להגן על המזרן שלך (שהוא כנראה הפריט הכי רחב בחדר השינה שלך). יתר על כן, הרבה יותר פשוט לחסל פשפשים ברגע שהם עדיין לא התבססו במזרן שלך.

פשפש המיטה

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
דילוג לתוכן