חימום הבית – חיסכון כספי בחימום הבית עם חימום תת רצפתי

החורף הישראלי אמנם לא ידוע בהיותו בלתי נסבל או ארוך במיוחד, אך הוא מרוכז בכמה ימים של גשמים, תמורות במזג האוויר ובעיקר בקור עז. אזורים מסוימים כמו הצפון והנגב נחשבים קרים במיוחד גם בשאר ימות השנה, ואמצעי החימום הרבים כמו תנורי סלילים או מפזרי חום, הם גם לא בטיחותיים מספיק וגם צורכים חשמל רב. יש פתרון

תודה לטכנולוגיה

הודות להתפתחויות טכנולוגיות משמעותיות, הגיעו לחיינו מערכות חימום תת רצפתי. מדובר במערכות הממוקמות מתחת ליסודות הבית ובקירותיו הפנימיים. החום מופץ מהן כלפי מעלה ושומר על טמפרטורת הבית חמה ונעימה לימי החורף הקרים. ולפן הכלכלי- חיסכון כספי בחימום הבית עם חימום תת רצפתי. 

חיסכון כספי משמעותי

שימוש במערכת חימום תת רצפתי מביאה לחיסכון של מאות שקלים מדי חודש בחשבון החשמל. היא צורכת הרבה פחות חשמל מאשר התנורים או אמצעי החימום האישיים, בוודאי פחות מהמזגנים שעובדים 24 שעות ביממה. ממחקרים עולה כי מדובר בחיסכון של לפחות 30% מצריכת החשמל, הרבה יותר מאשר גופי חימום אחרים.

ידידותית לסביבה

מעבר לעלויות המשמעותיות שהיא חוסכת למשתמשים בה חודש בחודשו, מערכות חימום תת רצפתי הן גם ירוקות למדי. המערכות משתמשות בעיקרון הפיזיקלי של עליית החום כלפי מעלה, ובכך מונעת בזבוז אנרגיה, ומשקיעה בייצור החום הנע בחלל שבין הקירות והרצפה ושומרת על טמפרטורה נעימה ובטוחה.

אהבתם את הכתבה?>>super.org.il

מה תקראו כאן

הירשמו לניוזלטר שלנו