העבודה החדשה של דור ה -Z – חברות אופנה מזדמנות

מה תקראו כאן

דור ה – Z כבר הוגדר ואופיין בניסוחים כאלה ואחרים בעבר, אך אין זה מבטל את העבודה שגם הדור הזה מחפש עבודות בתחומים הקרובים לליבם. חברות אופנה מזדמנות מעניקות להם הזדמנות לעסוק בתחום האופנה שהולך ומתפתח משנה לשנה.

חברות אופנה מזדמנות מתפתחות עוד ועוד ובאופן עקבי למדי – מה שמעלה את הצורך בעוד ועוד עובדים חדשים. אנשים צעירים, לרבות מתבגרים שזה עתה השתחררו מהשירות הצבאי מחפשים עבודות שיעניקו להן שכר מתגמל וגם מקום שקרוב לליבם ולנושאים שהם מתחברים אליהם באופן טבעי – והרי שאופנה הוא אחד מהם.

חברות אופנה כמקום עבודה 

טופים, חולצות, קרופ טופ, מכנסיים וחצאיות הם חלק מרשימה ארוכה של מוצרי ביגוד שניתן למצוא בחנויות אלו, לרוב מי שילבשו את הסגנון האלה יהיו, איך לא – דור ה – Z.

חברות אופנה מזדמנות מחפשות אנשים צעירים שיצטרפו לשורותיהם ויעבדו כמוכרים, קופאיים וסדרכנים – ועבור צעירים מדובר במקום עבודה אידיאלי.

למה זה כל כך מתאים לצעירים?

למרות שקיימת ההזדמנות להתקדם ולטפס מבחינה תעסוקתית בחברות האופנה הללו, לרוב מדובר בעבודה די זמנית המשרתת את האינטרסים של אנשים צעירים, שזה עתה השתחררו מהשירות הצבאי ומחפשים מקום עבודה נוח עם שכר מתגמל, כמו גם חיבור מנטלי לתחום העיסוק.

רוצים לקרוא עוד?>>buzz.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
עסקים

המדריך השלם לגיוס עובדים

גיוס עובדים הוא אחד התהליכים החשובים והמורכבים ביותר בניהול משאבי אנוש. הצלחת הארגון תלויה במידה רבה ביכולת לגייס ולשלב עובדים איכותיים ומתאימים לתפקיד. גיוס עובדים

לכתבה המלאה >>
דילוג לתוכן