הסוף לנשירת השיער- טיפולי PRGF

מה תקראו כאן

גברים רבים שונאים את הקרחת שלהם ובצדק לגמרי. קרחת מורידה את הגבריות שלנו ופוגעת קשות בהערכה העצמית שלנו ומכיוון שהערכה זו היא חשובה ביותר אין ספק כי קרחת היא בעיה רצינית ביותר בישראל של העשור השני של שנות האלפיים. העניין הוא שכיום אין בנמצא דבר היכול למנוע נשירת שיער, משפט זה לא נכון, לא היה דבר נגד נשירה ואילו כיום יש.

שיטת PRGF היא השיטה המובילה בעולם למניעת נשירת שיער. בשיטה זו לוקחים דם של המטופל ומזריקים אותו לקרקפת. כך תאי הדם של המטופל מתחדשים וצומח שיער חדש על הראש בקצב מהיר ורב. הדם מורכב מפלסמה העשירה בטסיות וזו נוסחה מנצחת להצמחת שיער. אם אתם מתקרחים או חוששים כי הקרחת תגיע אליכם אין ספק בכלל כי שיטה זו היא המובילה בעולם ללחימה בנשירת שיער ולכן כדאי לכם להכירה.

האם זה משנה היכן אני עושה את שיטת PRP נגד הנשירה?

עליכם לדעת כי יש כל מני מקומות שבהם מתבצעת שיטת PRP (אותה שיטה כמו PRGF רק בשם אחר) ולכן עולה השאלה האם זה משנה היכן אנו עושים את השיטה הזאת? אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד אבל מאוד משנה. עליכם לדעת ולהבין כי יש מקומות מעולים וברמה מאוד גבוהה ויש מקומות פחות טובים.

לפני שאתם ניגשים אל מקום אשר מבצע את השיטה הזאת כדאי לכם לברר כמה שיותר פרטים על המקום הזה. ככל שתדעו יותר פרטים כך תוכלו לבחור מקום יותר טוב למלחמה בנשירה וזה כמובן דבר משמעותי ביותר שאי אפשר לזלזל בו.

האם נשים יכולות לעשות שימוש גם כן בשיטות נגד הנשירה?

פעמים רבות כאשר אנו חושבים על השיטות השונות למניעת נשירה אנו חושבים על גברים. אך האמת היא כי לנשים רבות נושר השיער בדיוק כמו לגברים ולכן שיטות אלו מתאימות גם לנשים. אישה אשר רוצה להבטיח כי לא יישר לה השיער צריכה להכיר את שיטות אלו למניעת נשירה ואין ספק כי היא יכולה להפיק מן השיטות הללו המון לחייה.

Hair loss

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
דילוג לתוכן