האם מופעי לייזר יכולים לפגוע בעיניים ואיך ניתן להימנע מכך?

מה תקראו כאן

מופעי לייזר הם בילוי מאוד פופולרי בארצנו, ולא בכדי – מדובר במופע מרהיב ומיוחד במינו. אולם, השפעת הלייזר על העיניים מוכרת לכל, האם מופעי לייזר יכולים לפגוע לנו בעיניים?

משנה לשנה אנו רואים יותר ויותר אנשים שבוחרים ברגליים – ובוחרים מופע לייזר כבילוי. אכן מדובר בבילוי יוצא דופן המגלם בתוכו מופע ויזואלי מרהיב ומיוחד מאוד – אך כעת נשאלת השאלה האם העיניים שלנו עלולות להיפגע במהלך מופע הלייזר – כתוצאה מחשיפת יתר.

כיצד לייזר פוגע לנו בעיניים?

חשיפה יתרה של העיניים ללייזר עלולה לגרום לפגיעות חמורות – בקרנית ורשתית העין. הפגיעות הללו עלולות לגרום אף לעיוורון, על כן בכל הנוגע לחשיפה ללייזר יש להיזהר ולוודא שהלייזר אכן עומד בתקנות הבטיחות.

האם מופע לייזר יכול לפגוע לנו בעיניים?

כפי שציינו קודם, אפילו רמה נמוכה מאוד של לייזר עלולה לפגוע לנו בעיניים – על כן יש לוודא שהלייזר אליו אנחנו נחשפים אכן עומד בתקנות הבטיחות. מופעי לייזר חייבים לעמוד בתקנות אלו ואף לקבל רישיון רשמי לעסוק בתחום – ואם הם לא עומדים בתקנון, יסגרו את המופע מיד.

לסיכום, לפני שאתם רוכשים כרטיסים למופע לייזר – בדקו את חברת ההפקות, וודאו שהם אכן עומדים בכל התקנות הרשמיות.

לא כדאי לכם לפספס>>beehive.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
דילוג לתוכן