האם חימום תת רצפתי מסוכן לתינוקות וילדים קטנים?

מה תקראו כאן

במהלך החורף, החשש שילדינו יחלו כתוצאה מהקור ההולך וגובר משנה לשנה גובר משמעותית – כשמדובר בילדים בגיל הרך, קיים החשש להשאיר אותם לבד בחדר עם מערכת חימום חשופה כמו תנור או הסקה – חימום תת רצפתי הגיע כדי לפתור לנו את הבעיה הזו.

כיום אנו יכולים למצוא יותר ויותר מערכות חימום תת רצפתי בבתים בישראל – ולא בכדי, מדובר במערכת משוכללת וחכמה שפותרת את בעיית הקור בתוך הבתים.

מהו חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי היא מערכת חכמה המופעלת בקלות, שנועדה לחמם את רצפות הבית – ובכך להגביר את תחושת החום בתוכו. הדבר מצריך החלפת ריצוף מן הסתם, הוצאת הישן, התקנת המערכת וריצוף חדש לאחר מכן – כל זאת על מנת לשמור את המערכת כמה שיותר בטיחותית.

האם המערכת מסוכנת לילדים?

כלל וכלל לא, ההפך הוא הנכון – מערכת החימום אינה חשופה כלל, כיוון שהיא נמצאת מתחת לריצוף, בשונה ממוצרי חימום אחרים כמו הסקה או תנור חימום שילדים בגיל הרך יכולים להיכוות מהם מכיוון שהם חשופים לחלוטין.

יתרה מכך, המערכת נועדה לשמור על טמפרטורת חימום סבירה כך שגם אם עור חשוף בא איתה במגע, הטמפרטורה לא תפגע בו בשום אופן.

אל תפספסו>>rata.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו אותנו בתגובות >>
כתבות בנושאים אחרים שאולי תרצו לראות:
logo white
מגזין פנאי ותוכן

WHOOP הוא מגזין מקוון חדשני המוקדש לחקר התחום החדשני של יצירת תוכן דיגיטלי, איצור וצריכה. עם התמקדות נלהבת בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן, הפעילויות שלנו משתרעות על פני תחומים מגוונים כגון חידושים טכנולוגיים אחרונים, סיפור סיפורים משפיע, אסטרטגיות תוכן דינמיות ומגמות מתפתחות ב-SEO, SEM, מדיה חברתית ועוד. אנו פועלים עם מומחים, משפיענים ומובילי מחשבה מובילים בתעשייה, ומספקים לקוראים שלנו ראיונות תובנות, מאמרים מעוררי מחשבה, ביקורות מעמיקות וסמינרים מקוונים בלעדיים. על ידי מתן הבנה מקיפה של עולם התוכן הדיגיטלי, אנו שואפים להעצים יוצרים, משווקים וחובבים לנווט ולשגשג באקוסיסטם הדיגיטלי הדינמי

הצטפרו לדיוור שלנו!
אהבתם את המאמר?
בטוח תאהבו גם את:
המגזין

תחזוקה של ספות עור

ספות עור הן פריט יוקרה שיכול להוסיף הרבה מאוד אלגנטיות לכל חלל. עם זאת, ספות עור דורשות תחזוקה נכונה כדי להישאר במצב טוב. אם אתם

לכתבה המלאה >>
דילוג לתוכן